Kategorie blog
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Artykuły
Jak utrzymać porządek na biurku? Artykuły biurowe do domu i pracy

Wydajność naszej pracy zależy od wielu czynników, na które w większości możemy mieć wpływ. Utrzymywanie ładu i porządku na swoim stanowisku w domu lub w biurze, pozwala na przekierowanie swojej uwagi na faktyczne wykonywanie potrzebnych działań. Odpowiednio dobrane artykuły biurowe pozwolą na wygodne korzystanie oraz estetycznie poukładanie wszystkich rzeczy, których używamy podczas pracy przy biurku. Jak zatem pomóc sobie w utrzymaniu początku na stanowisku, oraz jakie artykuły nam w tym pomogą? Zapraszamy do lektury poniższego artykułu.

Jak urządzić biuro? Nowoczesne aranżacje do domu i pracy

Biuro jako przestrzeń kiedyś kojarzyła się z osobnymi budynkami należącymi do dużych i małych firm. Chodziło się do biura, czyli wychodziło się z domu do pracy. Teraz, ze względu na ochronę zdrowia podczas pandemii, coraz bardziej popularną formą pracy jest tak zwany “home-office”, czyli praca z biura w zaciszu własnego domu lub mieszkania. Niektóre prognozy mówią, że za kilka lat duże kompleksy biurowe już wcale nie będą potrzebne, ponieważ większość pracowników będzie miała możliwość pracy zdalnej. Jest to dosyć radykalna przepowiednia, która raczej nie sprawdzi się w pełni, jednak warto wiedzieć jak samemu urządzić przestrzeń do pracy biurowej. 

Jak utrzymać porządek w dokumentach od Nowego Roku? Segregatory i organizery

Noworoczne postanowienia każdy z nas składał sobie choć raz, a utrzymanie porządku w dokumentach to życzenie wielu z nas. Wiemy, że wypracowanie nowych nawyków bywa trudne i czasochłonne. Na szczęście bardzo pomocna w walce ze złymi nawykami może okazać się nawet niewielka zmiana w środowisku, która ułatwi wypracowanie nowych. Segregatory, teczki i organizery na dokumenty mogą być pierwszym krokiem do tej pozytywnej zmiany, która ułatwi wprowadzenie nowych przyzwyczajeń i porządku w dokumentacji!

Jak utrzymać porządek w dokumentach od Nowego Roku? Segregatory i organizery

Segregatory, teczki i organizery - Jak utrzymać porządek w dokumentach od Nowego Roku?

Jakie artykuły biurowe wybrać, by utrzymać porządek w dokumentach od następnego roku?

Jakie zmiany w otoczeniu wprowadzić, by ułatwić sobie utrzymanie porządku w dokumentacji domowej i firmowej? Segregatory, teczki, czy organizery pomogą poradzić sobie z nadmiarem dokumentów i posegregować je już od początku tak, by odnajdywanie ich po czasie nie było problematyczne. Jeśli zdarza Ci się chować dokumenty, rachunki, czy umowy gdzie popadnie, a później szukasz ich w zamieszaniu, to koniecznie musisz wprowadzić w życie nowe nawyki! Nie trać już czasu na poszukiwania ważnych dokumentów w nerwowej atmosferze. W jaki sposób się przygotować? Mamy na to sposób!

  • Wypracuj sobie system w zależności od tego, jakie zwykle dokumenty się u Ciebie pojawiają w pracy lub w domu. 
  • Polecamy, by wykorzystywać segregatory z możliwością podpisania na zgrzewie, by zawsze wiedzieć, co się w nich znajduje jeszcze przed zajrzeniem do środka.
  • Teczki papierowe, z gumką, na rzep, czy wiązane są świetne do archiwizacji, ponieważ można je podpisać i umieścić na leżąco w pudłach archiwizacyjnych, jeśli muszą przeleżeć pewien czas. Możemy teczki także umieścić w pojemniku na dokumenty.
  • Organizery na biurko to przede wszystkim miejsce do nowych spraw i dokumentów, które jeszcze musimy przejrzeć, podpisać lub rachunków, które musimy opłacić.
  • Do większych biur polecamy także szuflady na dokumenty. Do wyboru mamy większe szuflady, które można ustawić przy biurku jak szafkę lub mniejsze szufladki, idealne do umieszczenia na blacie biurka, lub nawet na komodzie.

Segregatory na dokumenty i teczki

Segregatory biurowe A4, czyli najpopularniejsze, pomieszczą w koszulkach na dokumenty znaczną ilość dokumentacji. Do wyboru jest także szerokość segregatora, kolor oczywiście oraz inne detale, które umilą nam organizowanie przestrzeni biurowej na bardziej przyjazną lub po prostu ulepszą organizację dokumentacji w każdym domu. Teczki wiązane lub teczki z gumką świetnie sprawdza się do archiwizacji i przechowywania. Idealnym i wygodnym miejsce dla nich będą pudła do archiwizacji, pojemniki na dokumenty lub pojemniki na teczki

Szuflady na dokumenty i organizery

Wcześniej wspomniane szuflady na dokumenty, tacki czy organizery biurkowe z pewnością przyczynią się do utrzymywania porządku i lepszej organizacji przestrzeni w naszym biurze. Bieżące dokumenty warto trzymać pod ręką, dlatego najlepszym rozwiązaniem i miejscem dla nich będą szufladki na dokumenty, które możemy postawić na biurku i mieć na wyciągnięcie ręki. Warto mieć także na biurku przybornik na biurko, dzięki któremu na naszym blacie zapanuje ład, porządek i w efekcie zapanuje w naszym życiu lepsza organizacja pracy.

 

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl