Artykuły papiernicze to jeden z działów, bez których nie mogłoby funkcjonować żadne biuro. Znajduje się tu wszystko, co związane z papierem, z którego korzystamy przecież codziennie. Zastępowany powoli dokumentacją elektroniczną papier wciąż jest jednak niezbędny i skutecznie wspiera nas w codziennych działaniach. W zależności od potrzeb możemy wybierać spośród wielu papierowych produktów. Znajdziemy tu papier ksero (również kolorowy), liczne rodzaje notesów, karteczki samoprzylepne, czy też zakładki indeksujące i koperty.

Artykuły papiernicze

Koperta kurierska foliowa/foliopak C3 460x320+50mm biała 1szt. Koperta kurierska foliowa/foliopak C3 460x320+50mm biała 1szt.
Producent: FOLIOPAK
Cena:

0,45 zł

Cena netto: 0,37 zł

szt.
zobacz więcej
Koperta foliowa/foliopak 260x350+50mm biała 1szt. Koperta foliowa/foliopak 260x350+50mm biała 1szt.
Producent: FOLIOPAK
Cena:

0,59 zł

Cena netto: 0,48 zł

szt.
zobacz więcej

Artykuły papiernicze niezbędne w każdym biurze

Pośród artykułów biurowych niezbędnych w każdym biurze wymienić można:

  • Bloczki i karteczki samoprzylepne, zakładki indeksujące do oznaczania dokumentacji.
  • Papier ksero biały i kolorowy jako niezbędne wyposażenie każdego biura.
  • Notatniki, biuwary, skorowidze i bloki biurowe do prowadzenia notatek i zapisywania informacji.
  • Koperty i papier ozdobny oraz okładki do dyplomów.
  • Bloki do flipchartów do prowadzenia zajęć z użyciem mobilnych tablic typu flipchart.

Notatniki i bloki biurowe

Notatki możemy mieć zawsze przy sobie w formie papierowej korzystając z kołonotatników, czy biuwarów na biurko. To jednak wciąż papier pozostaje najlepszym nośnikiem naszych zapisków i notatek. Po kartki papieru i bruliony sięgamy intuicyjnie (np. podczas rozmowy przez telefon). Wygoda w notowaniu i przewracaniu stron notesu lub kołonotatnika jest niezaprzeczalna, a możliwość korzystania z notatek podczas rozmowy telefonicznej może być kluczowa dla przekazania lub uzyskania i utrwalenia informacji. Podczas gdy zapisywane w formie elektronicznej notatki łatwo usunąć z urządzenia lub stracić je w inny sposób (bywają wadliwe i łatwo mogą ulec uszkodzeniu), to zapisane na kartce informacje pozostaną z nami w niezawodnej formie bardzo długo. Świetnej jakości notatniki i bloki biurowe z naszej oferty mogą być zawsze pod ręką!

Papier ksero – biały i kolorowy papier do drukarki

Papier ksero to chyba jeden z najczęściej wykorzystywanych artykułów papierniczych w biurze. W niektórych miejscach drukowanych jest setki różnych dokumentów każdego dnia. Papierowe archiwum to w końcu nieodzowny element każdej działalności. Wysokiej jakości papier ksero oznacza trwałe wydruki, a różne klasy białości definiują ważność dokumentu. Do codziennego zastosowania w biurze wystarczy papier ksero klasy C, jednak przy dokumentach reprezentacyjnych, dyplomach i certyfikatach warto zastosować najbielszy papier ksero klasy A. Jeżeli zależy nam z kolei na segregacji i odróżnieniu od siebie materiałów szkoleniowych, wtedy powinniśmy sięgnąć po papier ksero kolorowy. Różne odcienie kolorów pozwolą na dopasowanie go do naszych potrzeb.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl