Artykuły szkolne to niezbędna część szkolnego życia. Znajdziemy tu wszystko to, co potrzebne od samego początku drogi nauczania. Dla przedszkolaka będą to różne akcesoria plastyczne i do rysowania takie jak farby, kolorowe papiery, plasteliny, czy też kredki i flamastry. Z kolei w szkole podstawowej, średniej i na studiach bardziej przydadzą się takie przybory szkolne, jak na przykład ołówki, zeszyty oraz zestawy geometryczne wraz z cyrklem. Wszystko to do wyboru w szerokiej gamie kolorystycznej, tak aby uprzyjemnić każdą chwilę poświęconą na naukę. 

 

Temperówka Donau metalowa podwójna Temperówka Donau metalowa podwójna
Cena: 2,55 zł (netto: 2,07 zł )
szt.
zobacz więcej
Bibuła gładka 50x35 zestaw, mix kolorów /170-1989/ Bibuła gładka 50x35 zestaw, mix kolorów /170-1989/
Cena: 5,60 zł (netto: 4,55 zł )
szt.
zobacz więcej
Bibuła marszczona biała FIORELLO nr 01 /170-1614/ Bibuła marszczona biała FIORELLO nr 01 /170-1614/
Cena: 2,05 zł (netto: 1,67 zł )
szt.
zobacz więcej
Bibuła marszczona FIORELLO czarna nr 30 1szt /170-1613/ Bibuła marszczona FIORELLO czarna nr 30 1szt /170-1613/
Cena: 2,05 zł (netto: 1,67 zł )
szt.
zobacz więcej
Bibuła marszczona Happy Color, NR 02 waniliowa Bibuła marszczona Happy Color, NR 02 waniliowa
Producent: GDD
Cena: 1,40 zł (netto: 1,14 zł )
szt.
zobacz więcej
Bibuła marszczona Happy Color, NR 25 fuksja Bibuła marszczona Happy Color, NR 25 fuksja
Producent: GDD
Cena: 1,40 zł (netto: 1,14 zł )
szt.
zobacz więcej
Bibuła marszczona Happy Color, NR 27 ruda Bibuła marszczona Happy Color, NR 27 ruda
Producent: GDD
Cena: 1,00 zł (netto: 0,81 zł )
szt.
zobacz więcej
Bibuła marszczona Happy Color, NR 29 karminowa Bibuła marszczona Happy Color, NR 29 karminowa
Producent: GDD
Cena: 0,90 zł (netto: 0,73 zł )
szt.
zobacz więcej
Bibuła marszczona Happy Color, NR 35 atramentowa Bibuła marszczona Happy Color, NR 35 atramentowa
Producent: GDD
Cena: 0,90 zł (netto: 0,73 zł )
szt.
zobacz więcej
Bibuła marszczona Happy Color, NR 50 seledynowa Bibuła marszczona Happy Color, NR 50 seledynowa
Producent: GDD
Cena: 0,90 zł (netto: 0,73 zł )
szt.
zobacz więcej

Niezbędna wyprawka dla przedszkolaka

Wybór niezbędnych artykułów szkolnych dla pociechy wysyłanej do przedszkola może być trudny. Oprócz naszych znajomych pomóc nam mogą liczne poradniki. Co będzie w takim razie potrzebne jeśli chodzi o artykuły szkolne do przedszkola? Warto zacząć od sposobu pakowania tego wszystkiego, co potrzebne. Tu z pomocą przyjdą nam plecaki i tornistry. Tym samym obowiązkowy będzie worek na buty na zmianę. Przechodząc dalej, warto zaopatrzyć naszą pociechę w blok rysunkowy (również kolorowy), kredki, flamastry, farby i plastelinę. Do tego niezbędne będą akcesoria tak jak temperówka, pędzle oraz oczywiście piórnik. Na koniec warto uzupełnić listę zakupów o bibułę, klej i nożyczki. Taki zestaw pozwoli dziecku uczestniczyć w pełni we wszystkich przedszkolnych zajęciach.  

Kolorowe artykuły szkolne

Kupując artykuły szkolne trudno nie zwrócić uwagi na szeroką gamę kolorystyczną oferowanych produktów. Tematyczne nadruki i kolorowe tornistry i plecaki oraz worki na buty, mieniące się opakowania na kredki, czy też pełne barw piórniki umilą każdemu dziecku pobyt w szkole. Dzięki takiej różnorodności zaspokoimy zachcianki każdego dziecka. Rzeczy do szkoły z wizerunkami ulubionych postaci z bajek i komiksów wywołają uśmiech u każdego małego wielbiciela. Jednakże pamiętajmy, że wchodząc do sklepu przed rozpoczęciem roku szkolnego, można się naprawdę pogubić. Warto więc przemyśleć zakup przynajmniej części artykułów wcześniej lub skorzystać z oferty sklepu internetowego, gdzie w domowym zaciszu i bez zgiełku ze spokojem dokonamy wyboru potrzebnych dziecku rzeczy do szkoły. 

Przybory szkolne do szkoły średniej i na studia

O ile na przykład ciastolina nie należy do rzeczy potrzebnych na studiach, to jednak inne przybory szkolne nadal będą potrzebne i ułatwią naukę oraz jej organizację. W późniejszych latach nauki w poszerzaniu naszej wiedzy pomocne będą inne artykuły szkolne. Na przykład dobrej jakości zestawy geometryczne, które są niezbędne na zajęciach matematyki, czy też bloki techniczne potrzebne na kierunkach technicznych. Z kolei jeśli chodzi o zeszyty, to na studiach nie są one zazwyczaj wymagane, ale w szkole średniej są one nadal obowiązkowym elementem wyposażenia. Na studiach jednak warto prowadzić odręczne notatki, ponieważ zapisywana wiedza jest lepiej zapamiętywana. Z reguły często nam się wydaje, że zapamiętamy coś, ale później się okazuje, że jednak wyleciało z głowy. Skoroszyty, kołonotatniki i zeszyty na wykładach sprawdzą się idealnie.

Rzeczy do szkoły dla każdego ucznia

Chociaż przybory szkolne do szkoły średniej, czy na studia nie są już tak bardzo wymagane i ich zakres jest węższy, to jednak warto się zaopatrzyć swój plecak, przynajmniej w najbardziej podstawowe rzeczy do szkoły. Temperówki do ołówków, czy bloki techniczne zawsze się przydadzą do kreatywnych notatek. Świetne rzeczy do szkoły, które mogą sprawdzić się na studiach lub w liceum możemy znaleźć w zestawach. Zestawy szkolne to komplety przyborów szkolnych, które są dobrze dopasowane do siebie kolorystycznie, a trafny wybór oszczędzi nam czasu. Zestawy szkolne spodobają się również młodszym uczniom, którzy lubią mieć wszystko pod ręką w ślicznej i modnej oprawie. Dla młodszych dzieci, które potrzebują osobnego zeszytu na każdą lekcję osobno z pewnością ułatwią życie naklejki na zeszyty, dzięki którym łatwiej odnajdą się w gąszczu notatek, a podpisane zeszyty zyskają większą sympatię nauczycieli. 

Przybory szkolne wysokiej jakości

Zakupy przez internet pozwolą zaoszczędzić cenny czas. Mamy świadomość, że czas jest dziś bardzo ważny dla każdej osoby. W ofercie naszego sklepu internetowego zamówią Państwo sprawdzone przybory szkolne renomowanych producentów. Ich trwałość i wysoka jakość są gwarancją komfortowej pracy. Nieważne czy w przedszkolu, podstawówce, czy na studiach, nasze przybory szkolne sprawdza się świetnie w każdym środowisku.

 

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl