Kalendarze i terminarze są pomocne w organizacji czasu i planowaniu wydarzeń. Tradycyjna forma notatek i kalendarzy wciąż jest preferowana przez znaczną część społeczeństwa ze względu na wygodę i niezawodność. Poleganie na kalendarzach i terminarzach w formie papierowej ma swoje niezaprzeczalne zalety. Mamy możliwość posiadania pod ręką wszystkich obecnych i przyszłych zobowiązań. Dlatego notatniki oraz kalendarze wieloplanszowe cieszą się wciąż niesłabnącą popularnością wśród młodzieży szkolnej, dorosłych, przedsiębiorców i pracowników. Trudno się dziwić to funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie przedmioty, które każdemu i zawsze się przydadzą. Polecamy nasze kalendarze i terminarze i zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Kalendarze i terminarze

Kalendarz wieloplanszowy

Wyznaczenie miejsca na kalendarz w domu, czy biurze jest krokiem doskonale usprawniającym funkcjonowanie wystarczy jedno spojrzenie w określone miejsce, by szybko zorientować się o dzisiejszej dacie, imieninach, dniach wolnych od pracy i świętach. Dlatego kalendarze wieloplanszowe wciąż są popularne i nic nie wskazuje na zanik ich użyteczności. Świetnie i profesjonalnie wyglądają w każdym biurze czy gabinecie. Dodatkową zaletą jest możliwość wyboru obrazków, które tworzą tematyczną i spójną całość. Kalendarze wieloplanszowe, które posiadają ilustrację inną na każdy miesiąc, są bardzo lubiane, ponieważ zwykle nawiązują do zmienności pór roku i dobrze oddziałują na nastrój. To wszystko sprawia, że trudno wyobrazić sobie biuro bez atrakcyjnego kalendarza. 

Notatnik z organizerem – praktyczny i uniwersalny

Notatnik z organizerem doskonale nadaje się nie tylko do zapisywania wizyt u lekarza, spotkań w pracy, czy spraw do załatwienia. Dzięki dodatkowemu miejscu na notatki możemy planować więcej rzeczy niż tylko zapisywać terminy przyszłych wydarzeń. Notatnik pomieści też nasze plany i pomysły. Wszystko w jednym miejscu? Tak! To doskonała strategia. Notatnik z organizerem doskonale sprawdzi się wśród młodzieży szkolnej, która notuje nie tylko terminy sprawdzianów i kartkówek, ale również tematy prac domowych, spostrzeżenia i wskazówki. Takie kompletne miejsce do zapisywania wszystkich spraw doskonale pomoże zorganizować się w dzisiejszym zabieganym i niespokojnym świecie. Każdemu dorosłemu notatnik z organizerem pomoże lepiej zorganizować się w pracy i życiu osobistym.

Notatnik z organizerem – komu się przyda?

Notowanie ręczne pomaga lepiej zapamiętać szczegóły i będzie dostępne również po ewentualnej awarii sprzętu elektronicznego. Notatnik dostępny zawsze pod ręką, w plecaku, czy torebce ułatwi życie każdemu, kto nie lubi polegać tylko na nowoczesnych i często zawodnych rozwiązaniach.

  • Dla młodzieży szkolnej i dzieci Sporządzanie notatek i zapisywanie terminów sprawdzianów.
  • Dla studentów Notatki z wykładów w skróconej formie, terminy, ważne kontakty.
  • Dla przedsiębiorców i biznesu Notowanie ważnych spotkań i pomysłów na rozwój.
  • Dla każdego Zarządzanie gospodarstwem domowym, notowanie i planowanie wydatków.
  • Dla pracowników i każdego, kto chce lepiej zarządzać czasem i o niczym nie zapominać!

 

 

Notatnik z organizerem doskonale sprawdzi się również jako praktyczny i uniwersalny prezent. Ładna forma naszych organizerów dodatkowo zachęca do ich posiadania. Gramatura i jakość wykonania oraz certyfikat FSC® gwarantują, że surowce do produkcji pochodzą z odpowiedzialnie zarządzanych terenów leśnych i nie mają szkodliwego wpływu na środowisko naturalne.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl