Teczki na dokumenty posiadają wiele zastosowań, stąd obecne są niemal w każdym domu i firmie. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo ogromną ilość teczek do archiwizacji, przechowywania dokumentów, czy do prezentacji oferty reklamowej. Teczki kopertowe, harmonijkowe z przegródkami, skoroszyty, tradycyjne wiązane teczki papierowe oraz albumy ofertowe do prezentacji w różnych kolorach i formatach. Doskonałe do uporządkowania dokumentów w domu, w biurze oraz do segregowania materiałów szkolnych do nauki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Teczki na dokumenty

Teczka kopertowa DL GRAND Niebieska Teczka kopertowa DL GRAND Niebieska
Producent: GRAND
Cena:

1,20 zł

Cena netto: 0,98 zł

Skoroszyt zwykły z listwą A4 pełny Skoroszyt zwykły z listwą A4 pełny
Producent: Barbara
Cena:

1,35 zł

Cena netto: 1,10 zł

Saszetka DL Grand na zamek strunowy, transparentna Saszetka DL Grand na zamek strunowy, transparentna
Producent: GRAND
Cena:

1,49 zł

Cena netto: 1,21 zł

szt.
zobacz więcej
Skoroszyt oczkowy pełny A4 250g  /0820110/ Skoroszyt oczkowy pełny A4 250g /0820110/
Producent: Barbara
Cena:

1,59 zł

Cena netto: 1,29 zł

szt.
zobacz więcej
Teczka z gumką 250g A4 /821003/ Teczka z gumką 250g A4 /821003/
Producent: Barbara
Cena:

1,59 zł

Cena netto: 1,29 zł

szt.
zobacz więcej
Teczka ACTIVE ZIP BAG A4+ Teczka ACTIVE ZIP BAG A4+
Producent: NO NAME
Cena:

1,65 zł

Cena netto: 1,34 zł

Skoroszyt zawieszkowy 1/2 A4 250g BARBARA Skoroszyt zawieszkowy 1/2 A4 250g BARBARA
Producent: Barbara
Cena:

1,65 zł

Cena netto: 1,34 zł

szt.
zobacz więcej

Teczki z przegródkami (teczki harmonijkowe) i teczki kopertowe na zatrzask

Teczki na dokumenty z przegródkami dają doskonałą możliwość segregowania dokumentów z tej samej kategorii tematycznej. Teczki są miękkie i łatwiejsze w przenoszeniu niż segregatory, mogą więc znaleźć zastosowanie w innych sytuacjach. Niektóre teczki z przegródkami posiadają wygodną rączkę jako dodatek na zgrzewie teczki. Dzięki temu udogodnieniu możemy przenosić teczkę, wygodnie trzymając ją w dłoni. Teczki z przegródkami są lekkie i można ustawiać jedną na drugiej, a dokumenty są posegregowane. Teczki harmonijkowe zajmują mniej miejsca niż, np. segregatory, więc w zależności od sytuacji i przeznaczenia czasem sprawdzą się lepiej, szczególnie jeśli dokumenty często zabieramy ze sobą. Plastikowe teczki z przegródkami i teczki na zatrzask są lekkie i łatwe w przenoszeniu. W mniejszych formatach zmieszczą się w podręcznej torebce.

Teczki papierowe i teczki skrzydłowe na rzep

Najprostsze teczki wykonane z makulatury, wiązane tasiemkami lub teczki z gumką. Klasyczne teczki wiązane i teczki z gumką posiadają szerokie zastosowanie nie tylko w domu, ale także w biurach i szkołach. Są to ekonomiczne produkty, dzięki którym w estetyczny sposób, przy niewielkim nakładzie finansowym, można zorganizować swoje dokumenty. Ich wykonanie z tektury pozwala na dowolne opisanie lub przyozdobienie według własnego pomysłu. Teczki na rzep to także wygodne produkty do przechowywania, które można zamknąć w szybki i komfortowy sposób. Dzięki wykonaniu z utwardzonego kartonu są wytrzymałe, a dzięki szerszemu grzbietowi mieszczą większą ilość dokumentów, które chronione są przed zagięciem.

Albumy ofertowe

Albumy ofertowe pozwalają na zamieszczenie materiałów ofertowych. Umieszczone w albumie ofertowym zdjęcia, czy materiały reklamowe pozwalają na profesjonalną prezentację Twojej oferty na spotkaniach, targach i w biurach. Idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zaprezentować ofertę lub wyniki swojej pracy w estetyczny i czytelny sposób na spotkaniach biznesowych. Albumy ofertowe posiadają wewnętrzną kieszeń na wizytówki oraz etykietę na grzbiecie albumu do podpisania. Przyjemnie leżą w dłoniach i są wykonane z wytrzymałych materiałów wysokiej jakości.

Dlaczego warto trzymać dokumenty w teczkach?

Teczki znajdują rozmaite zastosowania na co dzień i bez wątpienia życie bez nich byłoby trudniejsze. Przechowujemy w teczkach rozmaite dokumenty, poczynając od dokumentacji firmowej, takiej jak umowy, czy faktury sprzedażowe, po dokumentację dotycząca zdrowia, którą najczęściej przechowujemy w domu. Z teczek korzystają również dzieci i młodzież szkolna do przechowywania rysunków z plastyki, czy materiałów do nauki. Pomimo coraz większej roli cyfrowych dokumentów w naszej codzienności, większość ważnych dokumentów jest drukowana i archiwizowana w tradycyjny sposób. Bez rozmaitego rodzaju teczek nie byłoby to możliwe w tak komfortowy sposób. Różne rodzaje teczek powstały dla większej wygody i ułatwienia życia. Na przykład teczki harmonijkowe pozwalają przechowywać dokumenty z jednej kategorii w osobnych przegródkach. Papierowe teczki są lekkie, a miejsce do podpisania umożliwia wygodną klasyfikację i archiwizację dokumentów. Skoroszyty do segregatorów pozwalają do umieszczenie dokumentów w segregatorach, by zachować odrębność tematyczną dokumentacji. Znaczenie to ułatwia zachowanie porządku i szybkie odnalezienie potrzebnych papierów.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl