W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo skoroszyty w wielu kolorach, wzorach oraz formatach. Najpopularniejsze są oczywiście skoroszyty A4, umożliwiające wygodne przechowywanie dokumentów bądź prezentowanie ofert i projektów. W ofercie posiadamy produkty wykonane z kartonu, jak i z polipropylenu oraz folii PCV. Laminowane powierzchnie nadają eleganckiego wyglądu i zabezpieczają dokumenty przed przypadkowym zniszczeniem. Skoroszyt to całkowicie otwierana przednia okładka, dająca możliwość wygodnego czytania dokumentów, oraz starannie wykonany i usztywniony tył. Większość z dostępnych modeli posiada specjalne podziurkowane paski umożliwiające wpięcie do segregatora. Zaletą skoroszytu jest także pojemność – niektóre z nich pomieścić mogą nawet 200 kartek.

Skoroszyty do segregatora

Skoroszyt Office Products A4 miękki, wpinany, szary Skoroszyt Office Products A4 miękki, wpinany, szary
Cena:

0,79 zł

Cena netto: 0,64 zł

szt.
zobacz więcej
Skoroszyt Office Products A4 miękki, wpinany, czarny Skoroszyt Office Products A4 miękki, wpinany, czarny
Cena:

0,79 zł

Cena netto: 0,64 zł

szt.
zobacz więcej
Skoroszyt wpinany A4 twardy granatowy /0499-0258-02-KBK/ Skoroszyt wpinany A4 twardy granatowy /0499-0258-02-KBK/
Producent: KBK
Cena:

1,15 zł

Cena netto: 0,93 zł

szt.
zobacz więcej

Skoroszyty A4 do segregatora

Skoroszyty z przezroczystą okładką ułatwiają rozpoznanie ich zawartości, chociaż niekoniecznie może się to sprawdzić w przypadku akurat naszych dokumentów. Jeśli nie posiadamy spisu treści na pierwszej stronie lub dokumenty są przechowywane w miejscu, w którym korzysta z nich więcej osób, to warto zastosować naklejki na zeszyty. Przyklejone do okładki skoroszytów naklejki i etykiety pozwolą łatwo i szybko zorientować się o zawartości dokumentów nawet po dłuższym czasie. Dlatego j est to szczególnie ważne i polecane, jeśli skoroszyty wykorzystywane są do archiwizacji dokumentów, ale i w organizacji bieżących spraw sprawdzają się świetnie. Rozkładane wkładki do skoroszytów pozwalają na wpięcie ich do segregatora, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Możemy wpinać i wypinać takie skoroszyty z segregatorów jednym wypięciem, zamiast każdy dokument w koszulce wyciągać osobno. 

Skoroszyty – lepsza organizacja dokumentów w biurze i domu

Skoroszyty w formacie A4 doskonale nadają się do organizacji dokumentów, ponieważ jest to najbardziej popularny format pism, umów, faktur, czy gwarancji. Skoroszyty możemy używać wraz z segregatorami oraz osobno. W każdym przypadku sprawdza się doskonale jako miejsce na posegregowane tematycznie dokumenty. Wielobarwne i solidnie wykonane skoroszyty będą świetnym dodatkiem do każdego biura. Miękkie skoroszyty wpinane bez problemu wepniemy do segregatorów, twarde skoroszyty lub na zatrzask mogą służyć do przechowywania dokumentów bieżących, które chcemy mieć zawsze pod ręką w wygodnej oprawie. Skoroszyty do prezentacji dokumentów świetnie zaprezentują ofertę na każdym spotkaniu biznesowym, a skoroszyty do oprawy dokumentów na stałe pozwolą stworzyć jedyny w swoim rodzaju zestaw dokumentów, czy to do prezentacji, czy dla trwałej archiwizacji. 

Skoroszyty prezentacyjne – do prezentacji ofert

Skoroszyty prezentacyjne pozwolą na elegancką i trakcyjną prezentację naszej oferty w formie papierowej. Jak wiadomo oferta online jest często popularna, ale nie ma to jak chwycić coś do ręki. Prezentacja oferty w ten sposób jest dla potencjalnych klientów bardziej atrakcyjna. Skoroszyty gwarantują także większą estetykę i są bardziej higieniczne. Kartki papieru umieszczone w foliowych koszulkach na dłużej pozostaną czyste i przejrzyste. Wszystkie skoroszyty posiada jeszcze jedną ogromną zaletę doskonale chronią dokumenty przed przypadkowym przemoknięciem lub zalaniem, a jak wiadomo, na spotkaniach biznesowych zwykle towarzyszą nam napoje. Część skoroszytów do prezentacji posiada kieszonkę na okładce, co dodatkowo ułatwia opis poszczególnych ofert zawartych w skoroszycie, by ułatwić pracę. Twarde skoroszyty zamykane na zatrzask, skoroszyty prezentacyjne oraz te służące do oprawy na stałe pozwalają na przechowywanie dokumentów bez konieczności ich dziurkowania, co ma ogromne znaczenie włąśnie jeśli chcemy wykorzystać je do prezentacji. 

Skoroszyty zaciskowe

Skoroszyty zaciskowe na zatrzask z tworzywa sztucznego pozwalają na komfortowe przechowywanie dokumentów bez konieczności dziurkowania oraz stosowania koszulek foliowych. Skoroszyty zaciskowe w zależności od modelu przechowają i ochronią przed czynnikami zewnętrznymi różną ilość dokumentów w zależności od modelu i producenta, Przed zakupem zalecamy zapoznanie się z opisem każdego produktu, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu z obsługą naszego sklepu internetowego. 

 

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl