O firmie

dyskontbiurowy24.pl tani sklep internetowy

Czym się zajmuje firmaInformacje o firmie...

Zdarza Wam się tak, że chcielibyście kupić jakąś rzecz, robicie kawę, siadacie przed komputerem, otwieracie pierwszy sklep internetowy i... cała energia Was opuszcza, bo nagle na monitorze widzicie 100 podobnych produktów i 36 stron do przewijania! Jak wybrać ten właściwy, najlepszy produkt w zakresie cenowym, który Was interesuje?

Jeśli opisany problem jest Wam znany to mamy dobrą wiadomość! Dyskontbiurowy24.pl jest rozwiązaniem Waszego problemu! To pierwszy sklep, gdzie spośród miliona produktów wybraliśmy te najlepsze w każdym przedziale cenowym. Aby ułatwić wybór oznaczyliśmy je specjalnymi wstążkami EKONOM, STANDARD i PREMIUM, dlatego zakupy u nas są niezwykle proste i zawsze udane.

Sklep Internetowy dyskontbiurowy24.pl działający pod adresem www.dyskontbiurowy24.pl, prowadzony jest przez GDB24 Sp. z o.o. z siedzibą w Jaworznie, ul. Wojska Polskiego 2F, wpisaną przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, Wydział VIII Krajowego Rejestru Sądowego nr 0000648431, NIP: numer 6322015938. Regon numer: 365913462.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl