Obecne w każdym biurze komputery potrzebują swoich akcesoriów. Przykładowo na nic odtwarzanie filmów instruktażowych, jeśli nie mamy głośnika. Z kolei jeśli już zadbaliśmy o porządek na naszym biurku dzięki akcesoriom biurowym, to warto zadbać także o czystość stanowiska komputerowego z pomocą środków czystości

 

Akcesoria komputerowe

Komfort pracy przy czystym monitorze

Po wielu godzinach pracy nic nie denerwuje bardziej niż liczne plamy na naszym monitorze. Jedzenie lunchu przy biurku, zabawa z atramentem lub kichanie to tylko nieliczne powody pojawiania się tychże. Aby temu przeciwdziałać, warto zaopatrzyć się w chusteczki do czyszczenia ekranu. Ich specjalny materiał jest w pełni bezpieczny dla wszystkich ekranów, a specjalny środek, którym są namoczone, pozwoli na szybkie pozbycie się wszystkich zabrudzeń i kurzu. Jeśli już o tym ostatnim mowa, to z trudno dostępnych miejsc pozbędziemy się go za pomocą sprężonego powietrza w puszce. Sprawdzi się ono równie dobrze do pozbycia się okruchów z naszej klawiatury.

Mobilny głośnik bluetooth zawsze przy Tobie!

Jeśli często zmieniamy miejsce naszej pracy i jeździmy w delegacje, to warto pomyśleć o przenośnym głośniku bluetooth. Jego prosta obsługa i całkiem spora moc dają nam pełną niezależność. W połączeniu z laptopem prezentację lub filmik szkoleniowy otworzymy praktycznie w każdym miejscu. Nie jest to oczywiście niezbędne akcesorium komputerowe, jednak pamiętajmy, że głośniki w firmowych laptopach często pozostawiają wiele do życzenia.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl