Oprócz najrozmaitszych akcesoriów do biura, w zorganizowaniu pracy pomogą także większe urządzenia biurowe. Laminatory i bindownice pozwolą wprowadzić do oferty nowe usługi, a niszczarki zadbają o bezpieczeństwo danych naszych klientów. Ich obecność w niektórych firmach może być nawet niezbędna! Do tego nie zapominajmy o niezastąpionych w sezonie grzewczym oczyszczaczach powietrza – dzięki nim powietrze w biurze będzie wolne od zanieczyszczeń. 

 

Urządzenia biurowe

Urządzenia biurowe dla punktów ksero 

W ofercie punktów ksero, oprócz drukowania i kopiowania, znaleźć można również inne usługi. Są to m.in. laminowanie i oprawianie. Dzięki laminowaniu nasz dokument będzie odporny nie tylko na wilgoć, ale także na uszkodzenia mechaniczne. Dobrej jakości laminatory pozwolą na zabezpieczenie dyplomów i certyfikatów, kart menu, dokumentów, czy też materiałów reklamowych. Bindowanie z kolei pomoże przy segregacji dokumentów, a jego uniwersalność pozwoli na wygodne korzystanie z materiałów. Wszystko to dzięki miękkiej oprawie i możliwości obracania kartek o 360 stopni. W dzisiejszych czasach dobrej jakości laminatory i bindownice to niezbędne urządzenia każdego punktu ksero. 

Organizacja urządzeń biurowych

Jeśli już zdecydujemy się na zakup urządzeń biurowych, warto pomyśleć od razu o sposobie ich podłączenia. Przedłużacze do prądu pozwolą podpiąć nie tylko wyżej wymienione, ale także wszystkie urządzenia na prąd znajdujące się w biurze. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie znajduje się za mało gniazd ściennych, a urządzeń jest o wiele więcej. Pozwolą one także postawić każde urządzenie w odpowiednim dla niego miejscu, dzięki czemu unikniemy niepotrzebnej plątaniny kabli.

Bezpieczeństwo i organizacja dokumentów

Przy obecnym trendzie na bezpieczeństwo danych, warto zadbać o profesjonalną niszczarkę do papieru. Pozwoli ona w sposób nieodwracalny zniszczyć niepotrzebne dane, dzięki czemu nikt nie uzyska do nich dostępu. Jeżeli chcemy z kolei zatrzymać ważne dokumenty na dłużej i uniknąć ich zniszczenia, wtedy warto skorzystać z bindownicy lub laminatora. Ta pierwsza pozwoli trwale spiąć związane ze sobą wydruki, a laminator z kolei zadba o najważniejsze pojedyncze dokumenty.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl