Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

Nic nie dopełnia lepiej biznesowego wizerunku jak elegancka aktówka na dokumenty. Pomimo wypierania przez wszelkiego rodzaju torby będzie niezastąpiona w organizacji biurowej dokumentacji. Liczne przegródki i organizery utrzymają wszystko na swoim miejscu, a dodatkowe kieszenie pozwolą na przechowywanie dodatkowych rzeczy, takich jak wizytówki lub notes. Niezwykle pomocna przy prowadzeniu konferencji i przy potrzebie szybkiego przenoszenia ważnych dokumentów. 

 

Aktówka kierowcy na dokumenty A5 Michalczyk i Prokop czarna Aktówka kierowcy na dokumenty A5 Michalczyk i Prokop czarna
Producent: MiP
Cena: 85,50 zł (netto: 69,51 zł )
szt.
zobacz więcej
Aktówka na dokumenty A4 Panta Plast czarna /0417-0002-01/ Aktówka na dokumenty A4 Panta Plast czarna /0417-0002-01/
Producent: Panta Plast
Cena: 70,35 zł (netto: 57,20 zł )
szt.
zobacz więcej
Aktówka na dokumenty A4 ST009 Michalczyk i Prokop czarna Aktówka na dokumenty A4 ST009 Michalczyk i Prokop czarna
Producent: MiP
Cena: 84,80 zł (netto: 68,94 zł )
szt.
zobacz więcej
Aktówka na dokumenty ST002 Michalczyk i Prokop czarna Aktówka na dokumenty ST002 Michalczyk i Prokop czarna
Producent: MiP
Cena: 122,30 zł (netto: 99,43 zł )
szt.
zobacz więcej
Aktówka na dokumenty z rączką ST003 Michalczyk i Prokop czarna Aktówka na dokumenty z rączką ST003 Michalczyk i Prokop czarna
Producent: MiP
Cena: 108,60 zł (netto: 88,29 zł )
szt.
zobacz więcej
Aktówka na dokumenty z rączką ST017 A4 Michalczyk i Prokop czarna Aktówka na dokumenty z rączką ST017 A4 Michalczyk i Prokop czarna
Producent: MiP
Cena: 116,50 zł (netto: 94,72 zł )
szt.
zobacz więcej

Pomoc przy pracy z klientem

Dobrze zorganizowana aktówka to nieoceniona pomoc przy pracy z klientem. Przetrzymywane w niej ważne dokumenty będą ubezpieczone od różnych uszkodzeń, a kieszonki pozwolą na przechowywanie dodatkowych materiałów. Dzięki aktówce szybko wyciągniemy potrzebną umowę, zapiszemy coś w notatniku i podarujemy wizytówkę. Aktówka pozwoli nam także na szybkie spakowanie się i przeniesienie w inne miejsce. Warunkiem jest jednak jedna wolna ręka, dlatego aktówka dobrze sprawdzi się u osób podróżujących autem. 

Aktówka na dokumenty dla kierowcy

Mała aktówka w formacie A5 to świetna rzecz dla kierowców. Można trzymać w niej niezbędne dokumenty i wciąż zmieścić do samochodowego schowka. Świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma potrzeby przenoszenia dokumentów A4. Schowamy do niej za to kilka długopisów, notes czy też wizytówki i karty. Zmieści się tu także mały kalkulator. Rozwiązanie to docenią również wszyscy minimaliści. Tak zorganizowana aktówka może być przenoszona w ręce lub wrzucona bez obaw do plecaka. 

Elegancka aktówka świetnym pomysłem na prezent!

Jeżeli osoba, której chcemy kupić prezent, pracuje dużo z dokumentami, to możemy nareszcie przestać szukać. Czarna elegancka aktówka będzie idealnym podarunkiem! Każdy przenoszący dokumenty w torbie od laptopa lub w plecaku doceni dedykowane do tego rozwiązanie. Szeroki wybór aktówek pozwoli wybrać prezent dla każdego, bez względu na wiek. Z racji niezbyt dużej popularności aktówek prezent na pewno będzie pozytywnym zaskoczeniem. W końcu nie będzie to kolejny krawat lub portfel. 

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl