Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja
Nożyk ceramiczny STICK MILAN 1szt. /6010112/ Nożyk ceramiczny STICK MILAN 1szt. /6010112/
Cena: 29,55 zł (netto: 24,02 zł )
szt.
zobacz więcej
Nożyk zapasowy DO MI085 STICK MILAN 1szt. /BWM10352/ Nożyk zapasowy DO MI085 STICK MILAN 1szt. /BWM10352/
Cena: 16,95 zł (netto: 13,78 zł )
szt.
zobacz więcej
Ostrza 9 mm GRAND 10szt /130-1199/ Ostrza 9 mm GRAND 10szt /130-1199/
Cena: 7,20 zł (netto: 5,85 zł )
szt.
zobacz więcej
Ostrza wymienne do nożyka 9mm CENTRUM 10szt. /85387/ Ostrza wymienne do nożyka 9mm CENTRUM 10szt. /85387/
Cena: 3,80 zł (netto: 3,09 zł )
szt.
zobacz więcej

Niezbędne akcesoria biurowe dla ucznia

Szkoła potrafi być niezwykle wymagająca jeśli chodzi o sprzęt biurowy. Gdy w szkole średniej i na studiach możemy zwykle ograniczyć się do kilku rzeczy, tak niestety w szkole podstawowej potrzebnych akcesoriów biurowych będzie więcej. Będą to m.in. kleje i taśmy klejące, nożyczki, czy też temperówki. Przydatne do organizacji notatek okazać się mogą zszywacze i dziurkacze wraz z klipsami biurowymi. Wszystko po to, by zdobywanie bezcennej wiedzy było jak najbardziej efektywne.  

Akcesoria biurowe dla firmy

W pracy biurowej najważniejsza jest dobra organizacja i porządek. Pozwolą one na utrzymanie wysokiej efektywności przy każdym zadaniu. Dlatego warto mieć sprawdzone akcesoria biurowe dobrej jakości zawsze pod ręką. Jeśli korzystamy z segregatorów, to nieodzownym elementem wyposażenia będzie dziurkacz. Z kolei z pomocą zszywacza zepniemy razem nierozłączne dokumenty, takie jak np. paragon z fakturą. Do późniejszego odpięcia zszywki przyda się rozszywacz, a jeśli chcemy podpiąć coś tymczasowo, to zaopatrzmy się w spinacze biurowe.  

Organizacja papieru z pomocą akcesoriów biurowych

Nikt nie lubi plątających się po biurku papierków. Tych całkowicie zbędnych pozbędziemy się w szybki sposób, wykorzystując do tego biurowy kosz na śmieci. Gdy już zostaną te niezbędne, to część z nich warto przypiąć do tablicy korkowej za pomocą szpilek. Kolejnych kilka można z pewnością połączyć tematycznie za pomocą spinacza biurowego, a jeśli plik spinanych dokumentów jest za gruby, skorzystajmy z klipsów biurowych. Jeśli na naszym biurku przewijają się następujące po sobie strony jednego dokumentu, to zepnijmy je na stałe zszywaczem. Takie gotowe pliki dokumentów możemy włożyć do szuflady na dokumenty, zostawiając tym samym pusty i uporządkowany blat biurka, który zachęci do dalszej pracy. 

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl