Kalkulatory to od wielu lat niezastąpiona pomoc przy wszelkich obliczeniach. Niezbędne w każdej szkole i biurze. Pomagają w rachunkowości, księgowości, na egzaminach i sprawdzianach. Szeroki wybór kalkulatorów pozwala wybrać model dopasowany pod preferencje każdego. Nieważne czy chcemy mały wodoodporny kalkulator, który bez obaw wrzucimy do plecaka, czy też zaawansowany model kalkulatora, który na stałe znajdzie miejsce na naszym biurku.

 

Wałeczek barwiący IR40 czarny BLACK POINT 1szt. Wałeczek barwiący IR40 czarny BLACK POINT 1szt.
Producent: BLACK POINT
Cena:

8,69 zł

Cena netto: 7,07 zł

szt.
zobacz więcej
Kalkulator TOOR 295 /120-1419/ Kalkulator TOOR 295 /120-1419/
Producent: TOOR
Cena:

13,75 zł

Cena netto: 11,18 zł

Zaawansowane funkcje kalkulatora biurowego

Na niektórych kalkulatorach, oprócz podstawowych działań matematycznych, możemy wykonywać o wiele bardziej skomplikowane obliczenia. Są to m.in.: obliczenia podatkowe, marży, sumy końcowej, czy też obniżek. Do tego kalkulatory biurowe posiadają funkcję check&correct do przeglądania i poprawiania obliczeń. Wszystko to sprawia, że świetnie nadadzą się do wymagającej pracy nad trudnymi obliczeniami. 

Kalkulator na Twoje biurko

Kalkulatory biurowe są spore, lecz co za tym idzie – precyzyjne i wygodne. Raz postawiony na Twoim biurku może tam stać zawsze i być pod ręką za każdym razem, gdy go potrzebujesz. Fizyczne przyciski kalkulatora minimalizują szansę na pomyłkę, a jego rozmiar i stabilna podstawa odpowiadają za wygodę użytkowania. Do tego duży i pochylony 12-pozycyjny wyświetlacz ułatwia odczytywanie wyników nawet z większych odległości.  

Zasilanie bateryjno-słoneczne

Kalkulatory posiadające baterię mogą pracować niezawodnie w każdych warunkach, jednak długość ich działania jest ograniczona. Przy zasilaniu słonecznym z kolei kalkulator jest samowystarczalny, jednak nie będzie działał tam, gdzie nie ma słońca. Dzięki połączeniu tych dwóch sposobów zasilania kalkulatory są pod względem niezawodności niemalże idealne. W przeciwieństwie do telefonu będą działać zawsze i nigdy nas nie zawiodą, nawet w najbardziej nieodpowiedniej sytuacji. 

Kalkulator biurowy czy telefon? 

Po co komu kalkulator? W końcu posiadamy telefon, w którym możemy mieć kalkulator o dowolnej ilości funkcji. Do tego w internecie powstała masa stron rozwiązujących problemy matematyczne za jednym   kliknięciem. Jednakże wykorzystywanie telefonu do obliczeń nigdy nie będzie tak wygodne, jak kalkulatora biurowego. Jego rozmiar i fizyczne przyciski dają nam precyzję, dzięki czemu możemy zapomnieć o przypadkowych pomyłkach. Ponadto z kalkulatora śmiało możemy korzystać gdy z kimś rozmawiamy przez telefon, a dodatkowo używanie tego drugiego podczas szkolnych i studenckich egzaminów jest przecież zabronione. Wtedy naszą jedyną pomocą zostaje tradycyjny kalkulator.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl