Artykuły papiernicze to jeden z działów, bez których nie mogłoby funkcjonować żadne biuro. Znajduje się tu wszystko, co związane z papierem, z którego korzystamy przecież codziennie. Zastępowany powoli dokumentacją elektroniczną wciąż jest jednak niezbędny. W zależności od potrzeb możemy wybierać spośród wielu papierowych produktów. Znajdziemy tu papier ksero (również kolorowy), liczne rodzaje notesów, karteczki samoprzylepne, czy też zakładki indeksujące i koperty.

 

Karteczki samoprzylepne Post-it 38x51mm Karteczki samoprzylepne Post-it 38x51mm
Producent: 3M
Cena: 11,21 zł (netto: 9,11 zł )
szt.
zobacz więcej
Karteczki samoprzylepne Post-it 76x76mm żółte Karteczki samoprzylepne Post-it 76x76mm żółte
Producent: 3M
Cena: 9,41 zł (netto: 7,65 zł )
szt.
zobacz więcej
Notes samoprzylepny harmonijka Post-it 76x76mm Notes samoprzylepny harmonijka Post-it 76x76mm
Producent: 3M
Cena: 8,91 zł (netto: 7,24 zł )
szt.
zobacz więcej
Notes samoprzylepny Post-it 76x127mm Notes samoprzylepny Post-it 76x127mm
Producent: 3M
Cena: 11,06 zł (netto: 8,99 zł )
szt.
zobacz więcej
Karteczki samoprzylepne Post-it akwarela odcienie niebieskiego Karteczki samoprzylepne Post-it akwarela odcienie niebieskiego
Producent: 3M
Cena: 40,17 zł (netto: 32,66 zł )
szt.
zobacz więcej
Karteczki samoprzylepne Post-it akwarela odcienie różu Karteczki samoprzylepne Post-it akwarela odcienie różu
Producent: 3M
Cena: 40,18 zł (netto: 32,67 zł )
szt.
zobacz więcej
Karteczki samoprzylepne Post-it akwarela odcienie zieleni Karteczki samoprzylepne Post-it akwarela odcienie zieleni
Producent: 3M
Cena: 40,17 zł (netto: 32,66 zł )
szt.
zobacz więcej

 

Papier najlepszym nośnikiem notatek! 

Nie dajmy się złudzić nowoczesnym rozwiązaniom w postaci aplikacji będących notesami lub karteczkami samoprzylepnymi. Wciąż to papier zostaje najlepszym nośnikiem naszych zapisków. Dzięki niemu notatki możemy mieć zawsze przy sobie w osobnej od telefonu formie. Wygoda przewracania stron notesu, brulionu lub kołonotatnika jest niepowtarzalna, a możliwość korzystania z notatek podczas rozmowy telefonicznej może być kluczowa. Do tego zapisywane na telefonie notatki łatwo przypadkiem usunąć, a same urządzenia bywają wadliwe i mogą ulec łatwemu uszkodzeniu. Dodajmy do tego mały ekran i już mamy kolejną zaletę kołonotatników bądź notesów.

 

Niezbędne wyposażenie drukarki – papier ksero

Papier ksero to chyba najczęściej wykorzystywany artykuł papierowy. Codziennie drukowanych jest setki tysięcy różnych dokumentów. Papierowe archiwum to w końcu nieodzowny element każdej działalności. Wysokiej jakości papier ksero oznacza trwałe wydruki, a różne klasy białości definiują ważność dokumentu. Do codziennego zastosowania w biurze wystarczy papier ksero klasy C, jednak przy dokumentach reprezentacyjnych, dyplomach i certyfikatach warto zastosować najbielszy papier ksero klasy A. Jeżeli zależy nam z kolei na segregacji i odróżnieniu od siebie materiałów szkoleniowych, wtedy powinniśmy sięgnąć po papier ksero kolorowy. Różne odcienie kolorów pozwolą na dopasowanie go do naszych potrzeb.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl