Etykiety plastikowe, wodoodporne
etykiety plastikowe

W miejscach szczególnie zawilgoconych lub wszędzie tam, gdzie woda leje się strumieniami, potrzebne są specjalne etykiety plastikowe, którym niestraszne jest zalanie. W pomieszczeniach takich jak łazienki, kuchnia czy szatnie, panuje klimat sprzyjający niszczeniu zwykłych foliowych lub papierowych oznaczeń. Wodoodporne, plastikowe etykiety dostępne w ofercie naszego sklepu doskonale sprawdzą się w każdym miejscu, niezależnie od tego, jakie warunki w nim panują. Wykorzystując nasz kreator można szybko i łatwo tworzyć projekty wodoodpornych oznaczeń z informacjami i ostrzeżeniami dla pracowników.

Etykiety plastikowe – zastosowanie

Etykiety plastikowe świetnej jakości są trwałe i odporne na niekorzystne warunki zewnętrzne i wewnętrzne. Umieszczane na ścianach i przedmiotach będą trzymać się pewnie, oraz jeśli zajdzie taka potrzeba, mogą służyć latami. Wodoodporne etykiety plastikowe świetnie sprawdzą się jako:

  • Naklejki na kosze na śmieci – oznaczanie kontenerów i koszy na śmieci jest bardzo ważne ze względu na prawidłową segregację odpadów. Dzięki wrzucaniu śmieci do właściwego pojemnika, te mogą zostać użyte ponownie dzięki procesowi recyklingu
  • Etykiety na płyn do dezynfekcji – nie zależnie od tego czy mówimy o płynach dezynfekujących w dobie pandemii szeroko dostępnych w każdym miejscu publicznym, czy o specjalistycznych płynach dla pracowników laboratorium, oraz lekarzy, odpowiednie opisanie pojemnika z pewnością zapobiega pomyłkom i przypomina o czyszczeniu rąk.
  • Oznaczenia szafek w pomieszczeniach socjalnych – pomylenie szafki to nic przyjemnego, jednak może się zdarzyć, jeśli szatnia nie jest dobrze opisana. Oznaczenie szafek za pomocą plastikowych tabliczek z pewnością zapobiegnie przyszłym kłopotom.
  • Tablice informacyjne – tablice informacyjne w miejscach publicznych oraz zakładach pracy pomagają w odnalezieniu drogi, wskazują ważne miejsca oraz przedmioty takie jak gaśnica, wyjście ewakuacyjne, czy wąż strażacki, oraz informują lub ostrzegają o zagrożeniach i środkach ostrożności.
  • Znaki ostrzegawcze – ostrzeganie o zagorzeniach może pomóc zapobiegać sytuacjom niebezpiecznym dla zdrowia i życia. Dzięki znakom ostrzegawczym jesteśmy w stanie przewidzieć i zapobiegać potencjalnie szkodliwym wydarzeniom.
etykiety na śmieci

Naklejki na kosze na śmieci

Sortowanie śmieci na kilka podstawowych grup, dla wielu osób jest nowością, do której muszą się przyzwyczaić. Dzięki wrzucaniu odpadów do odpowiednio oznaczonych koszy znacznie zmniejszamy ilość odpadów na wysypiskach i pomagamy pozyskiwać ze śmieci materiał na nowe artykuły w procesie recyklingu. Chociaż kontenery i kosze służące do segregacji dzielone są na kolory, to plastikowe oznaczenia na kosze na odpady zdecydowanie ułatwiają wrzucenie danej rzeczy tam, gdzie powinna się znaleźć.
pomieszczenia socjalne, kuchnia

Etykiety do kuchni, łazienki, na stołówkę

Przestrzenie wspólne w każdej firmie powinny być odpowiednio oznaczone. Opisanie wejścia do kuchni, łazienki, czy pokoju socjalnego lub stołówki pozwala trafić w odpowiednie miejsce bez pomyłki. Dodatkowo plastikowe i foliowe etykiety rozmieszczone na ścianach tych przestrzeni mogą przypominać o zachowaniu prawidłowej higieny, dezynfekcji, zachowaniu odstępu itd. Wodoodporne znaki i ostrzeżenia mogą być myte i dezynfekowane.
oznaczenia szafek socjalnych

Oznaczenia szafek

Odpowiednio opisane szafki dają pracownikom ich prywatną przestrzeń w miejscu publicznym, jakim jest zakład pracy. Dzięki zastosowaniu prostej plastikowej etykiety każda szafka jest inna, co zapobiega pomyłkom i potencjalnym nieporozumieniom. Plastikowe etykiety poza oznaczeniami w szatniach idealnie sprawdzą się także w roli tablic informacyjnych do pomieszczeń socjalnych, lub jako znaki BHP.

Rekomendowane produkty na etykiety do pomieszczeń socjalnych:

[product id="5032, 5035, 4995, 5034, 5040, 4996, 5036, 5029, 5031"]
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl