Etykiety na materiały budowlane
etykiety ostrzegawcze, na rusztowanie

Branża remontowo-budowlana wymaga od swoich pracowników siły i wytrzymałości. Warunki panujące na placach budowy często nie należą do sprzyjających, dlatego wszystkie elementy wyposażenia, sprzęty i akcesoria tam wykorzystywane muszą być wytrzymałe i niezawodne. Etykiety na materiały budowlane dostępne w ofercie naszego sklepu charakteryzują się odpornością na trudne warunki panujące na budowach, są wodoodporne, a dzięki zastosowaniu mocnego kleju raz naklejone pozostają na miejscu.

Etykiety dla branży remontowej i budowlanej

Wykonane z trwałego i wodoodpornego poliestru etykiety budowlano-remontowe dostępne w naszej ofercie są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych. Wiemy, jak często etykiety wykorzystywane na budowach narażone są na rozdarcia i zdzieranie, dlatego upewniliśmy się, że nasze produkty wytrzymają znacznie więcej niż standardowo używane etykiety. Nasze plastikowe etykiety z pewnością można wykorzystać jako:

  • Znaki ostrzegawcze na budowę,
  • Plomby na sprzęt budowlany,
  • Etykiety chemiczne na materiały budowlane.
etykiety na materiały budowlane

Etykiety chemiczne na materiały budowlane

Etykiety ADR są to oznaczenia substancji niebezpiecznych lub szkodliwych dla zdrowia. Dzięki wcześniejszemu oklejeniu pojemników zawierających groźne chemikalia, w łatwy sposób możemy uniknąć nieszczęśliwych wypadków. Etykiety polietylenowe dostępne w naszej ofercie są odporne na działanie licznych substancji chemicznych, dlatego można je wykorzystać do oznaczania pojemników zawierających chemiczne materiałów budowlane, albo substancje potencjalne szkodliwe z symbolami GHS.
etykiety ostrzegawcze dla branży budowlano-remontowej

Znaki ostrzegawcze na budowę

Place budowy to miejsca, w których stale należy zachować ostrożność. Ludzie pracujący na wysokościach, ogromne maszyny, odsłonięte instalacje oraz nierówny teren tworzą potencjalnie niebezpieczne warunki, które mogą mieć wpływ na zdrowie i życie pracowników. Stosowanie się do zasad BHP oraz uważna obserwacja mogą uchronić przed wypadkami. Rozwieszanie na budowach etykiet ostrzegawczych przypominających o zagrożeniu oraz odpowiedniemu stosowaniu się do zasad z pewnością pomoże zachować bezpieczeństwo w miejscu pracy. Odpowiednie etykiety można stworzyć szybko i łatwo wykorzystując foliowe naklejki poliestrowe lub polietylenowe dostępne w naszej ofercie.

Plomby na sprzęt budowlany

Plomby lub tak zwane etykiety zabezpieczające są to naklejki, które pozwalają oznaczyć sprzęt budowlany, jednocześnie chroniąc go przed dostaniem się w niepowołane ręce. Raz naklejona na jakąkolwiek powierzchnię plomba nie może zostać usunięta bez śladu, dlatego to foliowe etykiety często naklejane są na drogi sprzęt na budowach w celu oznaczenia własności danej firmy.

Rekomendowane produkty na etykiety do materiałów budowlanych:

[product id="4996, 11683, 11564, 11677, 4994, 11616, 5063, 5028, 5034, 11612"]
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl