Etykiety na kable, przewody

Świat nieubłaganie się rozwija, co powoduje coraz bardziej powszechne wykorzystywanie elektroniki. Współcześnie większość ważnych dokumentów oraz poufnych danych przechowywana jest nie w fizycznych archiwach, ale w nienamacalnej cyberprzestrzeni. Idąc do przodu z duchem czasu, duże firmy i korporacje w miejsce starych kartotek stawiają ogromne serwerownie, których pojemność jest setki tysięcy razy większa, co pozwala na przechowywanie niesamowitych ilości informacji. Oczywiście takie miejsca również wymagają odpowiedniego oznaczania, w czym zdecydowanie pomogą specjalne etykiety.

Oznaczenia kabli w serwerowni

Ilość stanowisk komputerowych w każdej firmie wzrasta. Dzięki nim jesteśmy w stanie szybko i skutecznie manewrować między dokumentami, oraz w mgnieniu oka archiwizować i wyszukiwać potrzebne dane. Serwerownie stają się zatem stałym i zupełnie normalnym elementem wyposażenia dużych firm. W serwerowniach kable często wystawiane są na duże temperatury, dlatego oznaczenia i etykiety na kable dostępne w naszej ofercie cechuje odporność na ciepło. Właściwe oznaczenie wszystkich elementów serwerowni ułatwia pracę w razie awarii, lub podczas przeglądów inspekcyjnych. W ofercie posiadamy między innymi:

  • Etykiety inwentaryzacyjne i plomby na sprzęt komputerowy
  • Etykiety na kable w serwerowni i przewody elektryczne
  • Tabliczki znamionowe na sprzęty elektroniczne
etykiety na kable

Etykiety na kable

Ilość przewodów czasem potrafi przytłoczyć, odpowiednie oznaczenie kabli pozwala na znaczne ułatwienie pracy nie tylko inspektorom i osobom nadzorującym pracę serwerowni lub innej elektroniki, ale także bezsprzecznie pomaga serwisantom podczas wykonywania swoich obowiązków. W naszym sklepie oferujemy nie tylko wytrzymałe etykiety na kable, ale również program online do generowania kodów kreskowych. Szybkie i proste tworzenie kolejnych naklejek sprawi, że żmudna niegdyś praca stanie się przyjemnością, a oznaczone w ten sposób przewody na długo pozostaną w porządku.
tabliczki znamionowe, etykiety do serwerowni

Tabliczki znamionowe

Tabliczka znamionowa jest to etykieta zawierająca krótki opis i najważniejsze informacje o danym sprzęcie, środku transportu czy przedmiocie. Oficjalne tabliczki znamionowe najczęściej wykonywane są z metalu i przymocowywane na stałe do powierzchni danej rzeczy. Jednak na użytek wewnętrzny warto zaopatrzyć się w eleganckie tabliczki znamionowe szybko drukowane na etykiecie ze srebrnego poliestru. Bardzo trwałe i wytrzymałe a przede wszystkim estetyczne tabliczki firmy Avery Zweckofrm w połączeniu z naszym generatorem etykiet online pozwolą szybko i wygodnie oznaczyć wszystkie sprzęty.
plomby do serwerowni

Plomby zabezpieczające

Wykradanie cennych, często poufnych danych jest realnym zagrożeniem dla wielu firm. Na szczęście istnieją proste i przystępne sposoby na zminimalizowanie ryzyka takiego przestępstwa. Oklejając miejsca przechowywania poufnych danych specjalnymi plombami zabezpieczającymi można mieć pewność, że dokumenty są chronione przed dostępem osób niepowołanych. Zerwanie plomby jest nieodwracalne, dlatego potencjalny rabuś nie pozostanie niezauważony i zastanowi się kilka razy przed zniszczeniem takiego zabezpieczenia.

Rekomendowane produkty na etykiety na kable i do serwerowni:

[product id="5028, 5035, 11565, 5049, 4995, 4997, 5027, 5038"]
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl