Etykiety inspekcyjne
etykiety inspekcyjne

Dzięki odpowiedniemu oznaczaniu przewodów, rozdzielnic elektrycznych oraz stacji transformatorowych za pomocą tabliczek, oraz etykiet inspekcyjnych, na pierwszy rzut oka jesteśmy w stanie zobaczyć kiedy dokładnie dane urządzenie miało przegląd techniczny, oraz na kiedy należy zaplanować następny. W ofercie naszego sklepu posiadamy szeroki wybór tabliczek i etykiet inspekcyjnych najlepszej jakości, które z pewnością zadowolą każdego klienta.

Etykiety foliowe do transformatorowni – wytrzymałe etykiety

Etykiety foliowe dostępne w ofercie naszego sklepu charakteryzują się dużą trwałością oraz wytrzymałością na niesprzyjające warunki takie jak, chociażby duża wilgotność, czy nawet zupełne zalanie. Wodoodporne etykiety mogą być zatem używane zarówno na zewnatrz jak i w środku budynku. Dzięki odporności na temperatury od -40°C do +150°C etykiety bez strachu mogą być naklejane na nagrzewające się obudowy urządzeń. Dzięki dużej wszechstronności, etykiety poliestrowe można wykorzystać między innymi jako:

  • Tabliczki inspekcyjne, serwisowe i inwentaryzacyjne – etykiety inspekcyjne są obowiązkowym oznaczeniem wielu urządzeń. Dzięki zaznaczeniu na powierzchni etykiety odpowiedniej daty wiadomo kiedy odbył się ostatni przegląd techniczny.
  • Znaki BHP i etykiety ostrzegawcze do rozdzielnic elektrycznych i transformatorowni – różnorodne znaki BHP i etykiety ostrzegawcze powieszane w widocznych miejscach w miejscach pracy przypominają o zachowaniu ostrożności w miejscach niebezpiecznych.
  • Etykiety do kabli i przewodów – odpowiednio oznaczone kable oraz przewody ułatwiają pracę serwisantom i inspektorom. Dzięki prostym etykietom łatwiej znaleźć odpowiedni kabel i przyłączyć go w dobre miejsce
tabliczki inspekcyjne

Etykiety inspekcyjne

Etykiety foliowe dostępne w ofercie naszego sklepu prezentują najlepszą jakość oraz wytrzymałość na niekorzystne warunki zewnętrzne. Tabliczki serwisowe i inspekcyjne odporne na wodę oraz temperatury sięgające +150°C to idealne rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje etykiet do rozdzielnic elektrycznych i transformatorowni.

Etykiety ostrzegawcze

Dzięki odpowiedniemu oznaczaniu miejsc niebezpiecznych jesteśmy w stanie zapobiec wielu wypadkom w miejscu pracy. Znaki BHP i etykiety ostrzegawcze są obowiązkowymi elementami, które powinny się znaleźć wszędzie tam, gdzie panują warunki zagrażające życiu lub zdrowiu. Etykiety ostrzegawcze przypomną pracownikom o konieczności zachowania ostrożności oraz wyposażeniu się w odpowiednią odzież ochronną. Oznaczenie BHP łatwo wykonasz przy pomocy naszego darmowego programu graficznego online, oraz etykiet foliowych Avery Zweckofrm.
etykiety znamionowe elektryczne

Tabliczki znamionowe rozdzielni elektrycznych

Srebrne, poliestrowe etykiety dostępne w naszym sklepie, dzięki wykonaniu z materiałów najlepszej jakości do złudzenia przypominają metalowe tabliczki znamionowe. Dzięki mocnemu klejowi oraz elastycznej konstrukcji, etykiety mogą przylegać idealnie do każdej, nawet mocno zagiętej lub nierównej powierzchni. W ofercie posiadamy proste, gotowe już rozwiązania, oraz darmowy generator do tworzenia etykiet, oraz kodów kreskowych.

Rekomendowane produkty na etykiety inspekcyjne:

[product id="4994, 5032, 11676, 4971, 7903, 11704, 11618, 11705"]
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl