Etykiety do roślin
etykiety foliowe do roślin

Oznaczenia do roślin codziennie narażane są na zmiany temperatur oraz dużą wilgotność. Dostępne w ofercie naszego sklepu trwałe i odporne na wodę i inne niesprzyjające czynniki zewnętrzne etykiety plastikowe wręcz idealnie sprawdzą się w roli oznaczeń do roślin oraz kwiatów. Dzięki materiałom najlepszej jakości oraz mocnemu klejowi etykiety niezawodnie sprawdzą się w najtrudniejszych warunkach jako naklejki ogrodnicze i szkółkarskie.

Etykiety do oznaczania roślin

W szklarniach, ogrodach oraz szkółkach roślin często możemy zaobserwować powszechne stosowanie plastikowych tabliczek wtykanych w ziemię. Takie rozwiązanie pozwala na opisane danej rośliny lub szybkie oznaczenie uprawy. Foliowe etykiety na takie właśnie plastikowe tabliczki pomogą estetycznie i jednolicie oznaczyć rośliny. Etykiety mogą posłużyć jako:

  • oznaczania doniczek roślin i kwiatów, szkółkach, sklepach ogrodniczych i kwiaciarniach
  • uzupełnienie tabliczek wtykanych, jako etykieta do opisu upraw rolniczych lub innych roślin ozdobnych
  • opisywania szklarni, ogrodów, domowych upraw, czy doniczek z przyprawami
etykiety na rośliny, naklejki do roślin

Etykiety do roślin

Etykiety do roślin pomogą każdemu mniej lub bardziej profesjonalnemu ogrodnikowi w nawigacji po swoich uprawach. Dokładne opisanie wszystkich roślin pozwoli na odróżnienie od siebie poszczególnych gatunków, nawet gdy te wyglądają podobnie. Takie rozwiązanie może mieć pozytywny wpływ na rozwój i wzrost roślin, ostatecznie każda z nich ma specyficzne potrzeby, które mogą znacznie się od siebie różnić. Wodoodporne etykiety plastikowe dostępne w naszej ofercie trwale przykleją do powierzchni tabliczki, zdobiąc uprawy roślin i kwiatów, profesjonalne szkółki i ogródki.
naklejki na rośliny

Etykiety szkółkarskie

Szkółki ogrodnicze to miejsca rozmnażania i dorastania roślin. Pracujący tu ogrodnicy zapewniają im warunki optymalne do wzrostu i rozwoju, by potem sprzedać je w ręce rolników i klientów detalicznych. W szkółkach uprawia się sadzonki drzew, krzewów oraz wielu innych gatunków różnorodnych roślin wieloletnich. Dzięki właściwemu i starannemu opisywaniu nowych sadzonek, w szkółce panuje porządek, a każda roślina jest pielęgnowana odpowiednio do swoich wymagań. Foliowe etykiety polietylenowe odporne na niesprzyjające warunki idealnie sprawdzą się jako naklejki na plastikowe tabliczki ogrodnicze.
etykiety na rosliny

Etykiety ogrodowe

Staranne opisywanie upraw roślin oraz kwiatów jest nie tylko praktyczne, ale również bardzo estetyczne. Plastikowe tabliczki wtykane w ziemię pięknie ozdobią każdy ogród oraz szklarnię, a nawet domową uprawę ziół i kwiatów. Wodoodporne etykiety foliowe idealnie sprawdzą się do opisywania roślin wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne.

Rekomendowane produkty na etykiety do roślin:

[product id="11621, 5027, 5031, 11566, 11622, 11690, 5029, 11687"]
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl