Opcje przeglądania
Kategorie
Promocja

Nie lubisz przepłacać? Zapisz się na newsletter a będziesz zawsze na bieżąco z promocjami!e-Gazela Biznesu - www.dyskontbiurowy24.pl


Firma Godna Zaufania

Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Pasty BHP

Proponujemy szeroki wybór produktów przeznaczonych do mycia rąk z trudnych zabrudzeń, jak np. pozostałości przemysłowych smarów, klejów, farb czy innych substancji. Wszechstronne pasty BHP znajdują zastosowanie w zakładach przemysłowych, warsztatach, a także przydatne są do usuwania ze skóry pozostałości drażniących środków chemicznych, po sprzątaniu sanitariatu.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Skuteczne pasty BHP do rąk

Skuteczna pasta BHP do mycia rąk może występować w różnych formach - produktu na bazie mydlanej, detergentowej oraz ściernej. Ich moc rośnie analogicznie. Dodatek materiału ścierającego, pozwala efektywnie usunąć ze skóry tłuste pozostałości substancji nierozpuszczalnych w wodzie, jak np. smoła. Polecamy uniwersalne pasty BHP, dzięki którym można dokładnie doczyścić skórę dłoni, nawet z najbardziej uciążliwych plam. Skuteczna pasta BH nie kosztuje wiele. Odpowiednia receptura oraz dodatek ścierających zabrudzenia granulek, pozwalają na uzyskanie wysokiej skuteczności, zaledwie w kilku ruchach. Oferujemy produkty tworzone specjalnie z myślą o wykorzystaniu w zakładach przemysłowych, gospodarstwach rolnych, zakładach rzemieślniczych oraz przetwórczych. Pasta BHP do rąk odznacza się skoncentrowanym działaniem, dlatego też tak dobrze radzi sobie z uporczywymi zabrudzeniami. Nieco lżejsze w swojej formule pasty BHP w zupełności wystarczają do usuwania tłustych zabrudzeń. Dodatek detergentu pozwala skuteczniej rozpuszczać i emulgować substancje takie jak smary, natomiast ścierna pasta BHP do mycia rąk bardzo szybko usuwa zaschnięte na skórze zabrudzenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem, w którego skład wchodzą specjalistyczne pasty BHP o wszechstronnym działaniu. W naszym sklepie internetowym możesz zaopatrzyć się w potrzebną ilość, przygotować odpowiednio duży zapas, a także dobrać różne rodzaje preparatów. Pasta BHP do mycia rąk to nieodzowny element każdego sanitariatu w zakładach przemysłowych. Polecana jest również dla rolników oraz osób zajmujących się sprzątaniem uporczywych zabrudzeń.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl