Opcje przeglądania
Cena
 • od
  do
Promocja

Nie lubisz przepłacać? Zapisz się na newsletter a będziesz zawsze na bieżąco z promocjami!e-Gazela Biznesu - www.dyskontbiurowy24.pl


Firma Godna Zaufania

Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Bindownice

Bindownica jest urządzeniem do zastosowania jednej z technik introligatorskich, którą jest łączenie luźnych arkuszy papieru w grzbiet za pomocą tzw. bindy. Wyróżniamy kilka technik bindowania w zależności od rodzaju urządzania, które do tego zastosujemy. Nasz sklep oferuje Bindownice firmy Argo z regulowaną głębokością dziurkowania.

Bindownica Argo Wallner iBind A20
Bindownica Argo Wallner iBind A20
Bindownica Argo Wallner iBind A20
 • poręczna dźwignia
 • sprawne dziurkowanie
 • regulowana głębokość dziurkowania: 2-5mm
 • jednorazowe dziurkowanie do 15 kartek papieru
 • maksymalna objętość do oprawy do450 kartek papieru
 • pojemnik na ścinki
 • ogranicznik formatu
 • format A4

Dostępność: na magazynie buforowym

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 571,64 zł (netto: 464,75 zł )
szt.

Bindownice do oprawiania dokumentów

Mimo tego, że w codziennej pracy najczęściej korzystamy w elektronicznej formy dokumentów bo to najwygodniejsza forma, to ich forma papierowa nadal jest bardzo popularna. Niestety w dokumentach papierowych dużo trudniej zachować porządek niż w tych elektronicznych. Sterty papierów pojawiające się czasami w biurze nie wyglądają estetycznie. Nie wspominając o tym, iż trzymanie ich luzem może prowadzić do wielu pomyłek lub po prostu gubienia potrzebnych nam dokumentów. Czy jest więc sposób na to by ogarnąć ten chaos? Zdecydowanie tak. Jednym z niezastąpionych urządzeń biurowych jest bindownica. W urządzeniach wyposażenia biurowego coraz częściej znajdują się bindownice. Nie bez powodu, bowiem to z pozoru proste urządzenie ma wiele zastosowań i może nam się przydać w najmniej oczekiwanej sytuacji. Najprostsze modele oprawiają dokumenty do 90 kartek i często takie dla wielu osób są wystarczalne. Bindownice charakteryzujące się dużą szybkością pracy i wydajnością. Oprawiają dokumenty o wielkości nawet do 450 kartek (model Argo Wallner iBind A20 w naszym sklepie). W niektórych modelach istnieje miernik grubości dokumentu, który wskazuje, jaką szerokość grzbietu należy użyć do oprawy. Dziś, kiedy na rynku dostępne są różne rozwiązania, warto odrobinę dłużej poczekać z podjęciem decyzji o zakupie by później nie żałować. Jeśli chodzi o bindownice, rodzaje tego urządzenia dostępne w sklepach, różnią się przede wszystkim stopniem zaawansowania. Na potrzeby małego biura w większości przypadków wystarczająca będzie klasyczna, bindownica ręczna. Wybierając urządzenie do bindowania, powinniśmy się zastanowić czy szukać sprzętu droższego czy postawić na proste modele. Maszyna do bindowania to z pozoru proste urządzenie ale elementy na które potencjalny kupiec powinien zwrócić uwagę to oprawa grzebieniowa,oprawa drutowa,oprawa kanałowa.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl